0850 420 50 600850 303 74 97 Ücretsiz

Hoşgeldiniz. Bugün

Kablosuz internet Dağıtımı ve Kablosuz İnternet Bayiliği

Ana Sayfa » Haberler » Kablosuz internet Dağıtımı ve Kablosuz İnternet Bayiliği

Geçici Olarak Bayilik Verilmemektedir.

bayimiz-olun

Bilişim ve Telekomünikasyon sektöründe kendinize bir gelir elde etmek için kurabileceğiniz bir iş sektöründen bahsedeceğiz sizlere. Kablosuz internet Sistemi ya da Wifi Hotspot Sistemi ile Bölgenizde internet altyapısı kurararak müşterilerinize sağlıklı ve tahhütsüz bir internet erişimi sunabilmek istiyorsanız ve bu amaçlada para kazanmayı hedefliyorsanız doğru adrestesiniz.

Bulunduğunuz Bölgede internet altyapısında sıkıntımı var? Mevcut internet sağlayıcınızın fiyatları bölge halkına göre yüksek düzeydemi? Hotspot internet sayesinde yüksek gelirler elde edebilirsiniz ve bu internet sektöründe yerinizi alabilirsiniz. NETWİFİ Olarak; Kendi işyerlerini Kurmayı dileyen ve arzulayan, kendi bölgelerinde başarılı bir satış organizasyonu kurma yeteneğine sahip olan kişilerin yanındayız.

Kendi işyeriniz / şirketiniz var, Potansiyel çevreye sahip kendi müşterileriniz var. NETWİFİ  Ihtiyacınız olan tüm teknik bilgisini sizlere sunuyor. Siz kendi ağınızı kuruyorsunuz ve kendi müşterilerinizin memnuniyetinden sorumlusunuz. NETWİFİ  iş modeli uzun vadeli bir modeldir. Tek yapmanız gereken bulunduğunuz bölgede bir müşteri ağı kurmak, onları mutlu etmek ve para kazanmak.

Bizimle bağlantı kurmak için 0 850 420 5060 nolu telefonumuzdan, İletişim Sayfamızdan ve [email protected] ye mail atarak ulaşabilirsiniz.

09 Haziran 2015

wordpress stats