0850 420 50 600850 303 74 97 Ücretsiz

Hoşgeldiniz. Bugün

Metro Ethernet

Ana Sayfa » Hizmetler » Metro Ethernet

Sürekli değişen iş ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek genişbant kapasitesi ile yüksek hızlarda veri iletişimi sağlamak mı istiyorsunuz?

Netwifi Metro Ethernet hizmetiyle dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisi olan fiber-optik omurgasını kullanarak şirket merkeziniz ve farklı lokasyonlardaki ofis ya da işlem merkezleriniz arasında az paylaşımlı, esnek bant genişliğinde, yüksek hız ve kalitede, güvenli veri iletişimini garanti ediyor. Kiralık Devre hizmetine göre daha ekonomik veri iletişimi sunan MetroEthernet hizmeti, şirket içi uygulamalar, e-posta trafiği, şirket sunucularına erişim, veri aktarımı gibi ortak uygulamalar için idealdir.

 

 

– Aynı şehirde ya da farklı şehirlerde birden fazla ofisi, işlem merkezi/birimi bulunan şirketler, finans kuruluşları ve bankalar

– İnternet servis sağlayıcılar (İSS)

– Esnek ve yüksek bant genişliğine ihtiyaç duyanlar

– Ekonomik bir erişim çözümüne ihtiyaç duyanlar

– Ethernet servislerinin esnekliğini yüksek performansla kullanmak isteyenler

​5 ile 1000 Mbps arasında değişen esnek ve yüksek bağlantı hızlarında kaliteli erişim sağlarsınız. Metro Ethernet uygulamalarınız daha çok bant genişliğine ihtiyaç duydukça artan kapasitesiyle hızla ve kolayca ölçeklenebilir.

Protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadığı için zaman kaybı ve riskiniz ortadan kalkar.

Metro Ethernet switch ekipmanlarının ilk yatırım maliyeti, Kiralık Devre için kullanılan SDH ekipmanlarına göre oldukça düşük olduğundan bütçenizi korur.

Network’ün 3. katmanını oluşturan sanal ağınızla (VPN) kolayca entegre edilebilen MetroEthernet ile network yapınızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Network’ünüzün kontrolü ve yönetimi tamamen size ait olur.

Esnek kiralama modellerimizden yararlanarak veri iletişiminiz için yatırım, bakım, operasyon maliyetlerinizden tasarruf edersiniz.

Mevcut operatör üzerindeki bağlantınıza alternatif olarak kullanabilir, operatör yedekleme ihtiyacınızı karşılarsınız.

Toplam SLA avantajından yararlanarak erişim hizmetlerini, diğer bağlantı hizmetleri ve veri merkezleri hizmetleriyle birlikte tek bir noktadan alırsınız.

Karmaşık yapıdaki şirketinizin ihtiyaçları için size özel çözümlere size özel ilgi ile ulaşırsınız.

7/24 izlenebilir, ölçeklenebilir, ölçülebilir, raporlanabilir, Netwifi güvencesinde bir uzman servis alırsınız.

31 Ağustos 2015

wordpress stats